• Alle producten zijn toegevoegd aan uw winkelmandje.

Wabi Kusa

De Japanse woorden "Wabi Kusa" kunnen vertaald worden als "prachtig grasland". Het is een (nieuwe) trend uit Japan, waar je met weinig moeite en zorg miniatuurtuintjes kunt maken in een kleine gesloten of open glazen modellen glasbakjes met aquarium,- moeras of woestijnplanten. Zo creëer je een fantastisch, natuurlijk decoratief object.

Naast de natuurlijke decoratiematerialen zoals wortelhout en stenen zijn vooral de planten blikvangers. Veel aquariumplanten die een emerse groeiwijze hebben kunnen gebruikt worden voor een Wabi Kusa. Waterplanten die puur onder water leven zijn niet geschikt voor een Wabi Kusa.

Lees meer
Merken
Winkel
Diersoort
Wabi Kusa Bio Tower 270 White | 27 x 50,8CM
Japans plantenterrarium met LED voor wabi kusa miniatuurtuin.
€165,14
- +
Wabi Kusa Bio Bowl 200 White | 20 x 26CM
Stijlvol gesloten plantterrarium met energiezuinige ledverlichting
€96,95
- +
Wabi Kusa Snow White Sand 1KG
Wit decorzand voor Wabi Kusa en aquascaping.
€4,95
- +
Wabi Kusa Dark Night Rock 5-12CM 1KG
Donkere natuursteen voor aquascaping, aquarium en terrarium.
€4,95
- +
Wabi Kusa Bio Air Tank Black | 20 x 20 x 20CM
Compact glazen plantenterrarium met dimbare LED voor Wabi Kusa
€129,16
- +
Wabi Kusa Bio Bowl 175 White | 17,5 x 23CM
Decoratief plantterrarium met dimbare LED voor Wabi Kusa.
€87,04
- +
Wabi Kusa Moss 1000ML
Natuurlijk decoratiemateriaal
€4,08
- +
Wabi Kusa Red Lava 5-12CM 0,6KG
Poreuze rode lavastenen voor aquascape en wabi kusa.
€4,95
- +
Wabi Kusa Slim Wood 7-18CM Per 2 Stuks
Natuurlijk slank hout voor aquascaping en mini-biotoop.
€8,95
- +
Wabi Kusa Dark Grey Pebbles 1-3CM 1KG
Bodembedekking voor terraria en aquaria
€5,00
- +
Wabi Kusa Reddish Rock 5-12CM 1KG
Natuurlijke roodtint steen voor warme aquascapes.
€4,95
- +
Wabi Kusa Dark Slim Wood 7-18CM Per 2 Stuks
Natuurlijk donker hout voor aquascape en mini biotoop.
€8,95
- +
Wabi Kusa Brown Gravel 2-4MM 1KG
Natuurlijk bruin afdekgrind voor Wabi Kusa en aquaria.
€4,95
- +
Wabi Kusa Calcium Sand 1KG
Calciumrijk afdekzand voor Wabi Kusa en aquascaping.
€3,95
- +
Wabi Kusa Bio Air Tank Black | 20 x 20 x 8CM
Glazen Wabi Kusa tank met verstelbare LED-verlichting.
€120,45
- +
Wabi Kusa Yellow Gravel 2-4MM 1KG
Geel decorgrind voor Wabi Kusa en aquascaping.
€4,95
- +
Wabi Kusa Brown Gravel Mix 1-10MM 1KG
Decoratief en functionele bodem
€3,95
- +